Ten dzień, ten taniec…

Jedyny, niepowtarzalny, doskonały dzień – dzień ślubu. I wesela. Stres i emocje.
I jeszcze ten „pierwszy taniec”… Wszyscy będą patrzeć. A co, jak się pomylimy…? Albo nadepnę na sukienkę…? Albo zapomnę kroków…?

Łatwo nie będzie. Stresu związanego z samym ślubem i publicznym występem nie zlikwiduję, ale pomogę Wam się przygotować tak, aby jak najmniej rzeczy Was zaskoczyło.

Przygotuję indywidualną choreografię, dostosowaną do Waszych marzeń i realiów równocześnie. Niemożliwe…? Trudne, ale możliwe. 

Zrobimy to do Waszej wymarzonej piosenki, jeśli ją macie, lub ja coś zaproponuję.

Omówimy wszystkie potencjalne przeszkody na drodze do perfekcyjnego wykonania i postaramy się je zlikwidować lub chociaż zgrabnie ominąć.

To będzie Wasz Dzień. Jestem o tym przekonana. I chętnie przyczynię się do tego, by był piękny i jak najmniej stresujący.

Skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły. Nie czekajcie do ostatniego tygodnia, warto pomyśleć o tym wcześniej, by lepiej się przygotować!

Opinie


Choreografia przygotowana przez Panią Justynę to prawdziwy majstersztyk. Wszyscy goście byli zachwyceni, a od każdej osoby usłyszeliśmy, że był to najlepszy pierwszy taniec jaki kiedykolwiek widzieli. I my również byliśmy nim zachwyceni! To było coś więcej niż taniec. Pani Justyna przygotowała piękny układ – który zawierał nie tylko same kroki, ale również cudowną grę emocjami między nami – fantastycznie komponujący się z piosenką, którą sobie wymarzyliśmy. 

Cała współpraca z Panią Justyną układała nam się świetnie. Pani Justyna stawia na indywidualny dobór choreografii, a nasz taniec odzwierciedlał nasze uczucie i emocje. Pani Justyna jest również bardzo elastyczna i proponując kilka sekwencji kroków i to my mogliśmy zdecydować co najbardziej nam się podoba. Wreszcie Pani Justyna jest bardzo cierpliwa i zawsze uśmiechnięta, dzięki czemu nauka pierwszego tańca przepływa w bardzo przyjemnej atmosferze. 

Pani Justyno, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za fantastyczny pierwszy taniec!

 

Bogdan i Beata Setlak