REGULAMIN ZAJĘĆ ONLINE

 1. Zapisu na zajęcia dokonujemy poprzez wypełnienie formularza zapisu dostępnego na stronie https://wkregutanca.pl/zajecia-online/
 2. Po potwierdzeniu wolnego miejsca w grupie uczestnik otrzyma maila z prośbą o przelew. Opłata jest wymagana z góry zarówno za pojedyncze zajęcia jak i miesięcznie. Wybór formy płatności należy do uczestnika i należy jej dokonać przed rozpoczęciem zajęć oraz poinformować o wyborze prowadzącą.
 3. Rezerwacja miejsca odbywa się w momencie otrzymania wpłaty na konto.Opłata za niewykorzystane przez uczestnika zajęcia (nieobecność) nie podlega zwrotom. Również w przypadku opłaty miesięcznej.
 4. Opłata za zajęcia odwołane przez instruktora zostaje zwrócona na konto lub opłata za kolejny miesiąc zostanie obniżona o wartość odwołanych zajęć. Wybór formy zwrotu i poinformowanie o nim prowadzącej należy do uczestnika.
 5. Opłata za zajęcia odwołane przez instruktora zostaje zwrócona na konto lub opłata za kolejny miesiąc zostanie obniżona o wartość odwołanych zajęć. Wybór formy zwrotu i poinformowanie o nim prowadzącej należy do uczestnika.
 6. Warunkiem otrzymania linku na zajęcia online jest zaksięgowanie wpłaty minimum 12 godzin przed rozpoczęciem zajęć. Link zostanie wysłany na adres mailowy uczestnika najpóźniej godzinę przed zajęciami.
 7. Podczas zajęć uczestnik zobowiązuje się podpisać imieniem i nazwiskiem. Uczestnik może użyć pseudonimu jedynie w przypadku, jeśli użył go również w opisie przelewu opłaty za zajęcia. Jest to wymóg niezbędny do identyfikacji.
 8. Zapisując się uczestnik jest świadom, że do udziału w zajęciach online potrzebuje własnego urządzenia z dostępem do internetu (komputer, laptop, tablet, telefon komórkowy) i że jakość przesyłu sygnału wideo przez aplikację zoom zależy również od przepustowości łącza internetowego uczestnika.
 9. Zapisując się na zajęcia online prowadzone uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (adres e-mail) przez Firmę Usługowo-Handlową Rytm Justyna Dragan zgodnie z polityką prywatności.

  Adres będzie wykorzystany do przesyłania linków do zajęć i informowania o aktualnościach w ofercie. Rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie.